V Dominikanski republiki prvi pogrebi žrtev zrušenja strehe

Santo Domingo, 11. aprila - V Dominikanski republiki so v četrtek pokopali prve smrtne žrtve zrušenja strehe kluba v prestolnici Santo Domingo. Začasno so v kapelo za pogrebne slovesnosti spremenili košarkaško igrišče v kraju Haina. Po zadnjih podatkih je tragedija terjala najmanj 220 življenj, poroča francoska tiskovna agencija AFP.

Dominikanska republika, Santo Domingo. V zrušenju strehe nočnega kluba v prestolnici Dominikanske republike Santo Domingo je umrlo več sto ljudi. Foto: Xinhua/STA Arhiv Xinhua/STA

Dominikanska republika, Santo Domingo.
V zrušenju strehe nočnega kluba v prestolnici Dominikanske republike Santo Domingo je umrlo več sto ljudi.
Foto: Xinhua/STA
Arhiv Xinhua/STA

Celotna novica je dostopna le naročnikom.
Novica vsebuje 606 znakov (brez presledkov) oziroma 121 besed.

Novico lahko kupite. Cena: 1 žeton; na računu: 0 žetonov

set/akt
© STA, 2025

Na spletnih mestih STA uporabljamo spletne piškotke, potrebne za nemoteno delovanje vseh funkcionalnosti na straneh. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov na vseh spletnih mestih STA.

Želim izvedeti več