Kralji še do tretje zmage v Salt Lake Cityju
Salt Lake City, 4. aprila - Hokejisti Los Angeles Kings, ki jih kot kapetan vodi slovenski zvezdnik Anže Kopitar, so na gostovanju v olimpijskem Salt Lake Cityju premagali Utah s 4:2. Kopitar se tokrat ni vpisal med strelce ali podajalce. To je bila še tretja zaporedna zmaga kraljev nad tem Utahom v rednem delu s katero so prišli do 43. zmage v sezoni.
ZDA, New York.
Slovenski hokejist Anže Kopitar z ekipo Los Angeles Kings.
Foto: Robi Poredoš/STA
Arhiv STA
Potem ko je uvodna tretjina minila brez golov, je v drugi za goste zadel Adrian Kempe s svojim 33. golom v sezoni, odločilna pa sta bila zadetka Kevina Fiale in Trevorja Moorv v začetku tretje tretjine, ki sta zadela v razmaku 44 sekund.
Piko na i je z golom v prazno mrežo za tretjo zmago v nizu dodal Drew Doughty, vratar Darcy Kuemper pa je zaustavil 28 strelov.
Kralji so po visoki zmagi Colorado Avalanche nad Columbus Blue Jackets, s katero si je plaz priigral nastop v končnici prvenstva, ostali peti na zahodu.