Papež v Džakarti pozval k boju proti ekstremizmu in nestrpnosti

Džakarta, 4. septembra - Papež Frančišek je danes v Džakarti, kjer je v torek začel 12-dnevno turnejo po Aziji, pozval k boju proti ekstremizmu in nestrpnosti. Kot je dejal po srečanju z odhajajočim indonezijskim predsednikom Jokom Widodom, je za to med drugim nujno potreben medverski dialog, poročajo tuje tiskovne agencije.

Indonezija, Džakarta. Indonezijski predsednik Joko Widodo je sprejel papeža Frančiška med slovesnim sprejemom v predsedniški palači v Džakarti. Foto: dpa/STA

Indonezija, Džakarta.
Indonezijski predsednik Joko Widodo je sprejel papeža Frančiška med slovesnim sprejemom v predsedniški palači v Džakarti.
Foto: dpa/STA

Celotna novica je dostopna le naročnikom.
Novica vsebuje 1.116 znakov (brez presledkov) oziroma 193 besed.

Novico lahko kupite. Cena: 1 žeton; na računu: 0 žetonov

msc/spo
© STA, 2024

Na spletnih mestih STA uporabljamo spletne piškotke, potrebne za nemoteno delovanje vseh funkcionalnosti na straneh. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov na vseh spletnih mestih STA.

Želim izvedeti več