V Cukrarni razstava italijanskega umetnika Michelangela Pistoletta

Ljubljana, 29. septembra - V Galeriji Cukrarna zvečer odpirajo samostojno razstavo italijanskega umetnika Michelangela Pistoletta. Pregledna razstava enega najpomembnejših umetnikov 20. stoletja z naslovom Četrta generacija zajema velik del umetnikovega ustvarjalnega opusa in prinaša vpogled v ključna obdobja njegovega ustvarjanja od 60. let minulega stoletja do danes.

Ljubljana, Cukrarna. Italijanski umetnik Michelangelo Pistoletto na vodstvu za novinarje pred odprtjem samostojne razstave z naslovom Četrta generacija v Galeriji Cukrarna. Foto: Tatjana Zemljič/STA

Ljubljana, Cukrarna.
Italijanski umetnik Michelangelo Pistoletto na vodstvu za novinarje pred odprtjem samostojne razstave z naslovom Četrta generacija v Galeriji Cukrarna.
Foto: Tatjana Zemljič/STA

Celotna novica je dostopna le naročnikom.
Novica vsebuje 2,864 znakov (brez presledkov) oziroma 509 besed.

Novico lahko kupite. Cena: 1 žeton; na računu: 0 žetonov

tv/av
© STA, 2022

Na spletnih mestih STA uporabljamo spletne piškotke, potrebne za nemoteno delovanje vseh funkcionalnosti na straneh. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov na vseh spletnih mestih STA.

Želim izvedeti več