Obtožena za smrt jeseniške deklice v priporu usklajevala svoje izpovedbe

Kranj, 24. avgusta - Na kranjskem okrožnem sodišču se je danes nadaljevalo sojenje za smrt dveletne jeseniške deklice. Zaslišan je bil sodni izvedenec psihiater, ki pri obtoženih Sandi Alibabić in Mirzanu Jakupiju ni ugotovil psihičnih motenj. Brali pa so tudi pisma med obtoženima, iz katerih izhaja, da sta se usklajevala o tem, kaj naj izpovesta na sodišču.

Kranj. Privedba obtoženega nasilja nad dveletno deklico Mirzana Jakupija na kranjsko okrožno sodišče. Foto: Tinkara Zupan/STA Arhiv STA

Kranj.
Privedba obtoženega nasilja nad dveletno deklico Mirzana Jakupija na kranjsko okrožno sodišče.
Foto: Tinkara Zupan/STA
Arhiv STA

Kranj. Obtožena nasilja nad dveletno jeseniško deklico Sanda Alibabić. Foto: Tinkara Zupan/STA Arhiv STA

Kranj.
Obtožena nasilja nad dveletno jeseniško deklico Sanda Alibabić.
Foto: Tinkara Zupan/STA
Arhiv STA

Celotna novica je dostopna le naročnikom.
Novica vsebuje 2.182 znakov (brez presledkov) oziroma 400 besed.

Novico lahko kupite. Cena: 1 žeton; na računu: 0 žetonov

tzu/td
© STA, 2017

Na spletnih mestih STA uporabljamo spletne piškotke, potrebne za nemoteno delovanje vseh funkcionalnosti na straneh. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov na vseh spletnih mestih STA.

Želim izvedeti več